ASTROLOGIE
na dny v týdnu
Co byste měli každý den dělat?
Beran
Dnes byste se na pracovišti neměli bát. Udržujte svůj optimismus a důvěru ve své vlastní síly a budete moci překonat jakoukoli překážku!
Býk
Emocionálně se zdá, že věci směřují nechtěným směrem. Pokud se ráno cítíte, že je situace mimo kontrole, zkuste si promluvit se svým životním partnerem a najděte společně nejlepší řešení.
Blíženci
V poslední době jste se soustředili na řešení seriózních projektů v práci a zapomněli jste si užít malých radostí, které v životě jsou. Zapojte se více do svého rodinného života, ale zároveň se vzdejte některých svých přehnaných požadavků!
Rak
Cítíte se odstrčeni svými kolegy? Než se pomstíte, nebylo by lepší analyzovat své chování? Pokud si to rozmyslíte s chladnou hlavou, možná zjistíte, že právě vám patří část viny.
Lev
Řekněte, co máte na srdci, aniž byste se obávali ostatních! Dnes budete muset obhájit svůj názor před velkým publikem a pokud neprokážete sebekontrolu, riskujete. Pokuste se získat dobrou radu od těch, kteří prošli podobnými situacemi!
Panna
Dnes se s částí vašich kolegůj zapojíte do důležitého projektu. Pokud s nimi nebudete dobře vycházet, máte dvě možnosti: buď se vzdáte své pýchy nebo si promluvte se šéfem a požádejte ho, aby vás dal do jiného týmu.
AZTÉCKÝ HOROSKOP
Zvláštnost aztéckého horoskopu je výrazná, protože v případě, že to, co čtete, se vám nehodí, jednoduše si vyberete jedno z 20 znamení, které vás reprezentuje, podle jedné z dvouletých tabulek (A a B) a 13 skupin (vyberte ze skupinových tabulek podle roku narození). Tedy popis, který si myslíte, že vás představuje, bude základní a dalších 12 bude sekundárních (těch, ve kterých se ocitnete částečně). Stejně jako civilizace Číny, Indie nebo Evropy, si americké civilizace vyvinuly svůj vlastní atrologický systém založený na pohybu viditelných hvězd na obloze. Archeologické výzkumy doložily rok 600 před Kristem jako místo původu americké astrologie, ačkoli se věří, že datum vzniku sahá ještě dále do minulosti. Astrologové středověké Mesoamericy (která zahrnovala Mexiko a část Střední Ameriky – Nový svět) rozvíjeli tuto vědu izolovaně a bez jakéhokoli vlivu na jiné tradice. Jádro mezoamerické astrologie, Olmecové, Toltékové, Mayové, Zapotci a Aztékové, jsou zastoupeni dvacetidenními znaky. Tato astrologie se v zásadě liší od té, kterou známe. V klasické, evropské a mezoamerické astrologii však může 12 znaků popisovat osobu i událost. Ale v astrologii Mayů / Aztéků znaménka nepředstavují části nebe (souhvězdí), nýbrž jsou založena na plynutí času a ve skutečnosti jsou to názvy dnů. To znamená, že Mayové a Aztékové měli 20denní měsíc. Boritm používaný mezoamerickými astrology také zavedl další cyklus, 13 dní, které lze přirovnat ke klasickému týdnu a ve kterém byly dny očíslovány od 1 do 13. Vzhledem k tomu, že první den 20denního cyklu byl stejný jako první den 13denního cyklu, ukázalo se, že v mayském / aztéckém kalendáři měl tento rok 260 dní. Tyto cykly jsou základem moderních programů astrologického výpočtu aztéckého zvěrokruhu. Protože Aztékové představovali významnou civilizaci v Jižní Americe počínaje španělským dobýváním, bylo stanoveno, že symboly a jména používaná aztéckými astrology budou použita k přehodnocení této starověké astrologie, která byla nespravedlivě zapomenutá: Aztécký zvěrokruh.
Získat horoskop
Pro každý den
Stisknutímm tlačítka souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů a souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.